Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską w Malinowym Dworze

Po Malinowym Raju przyszedł czas na tydzień metamorfozy w Malinowym Dworze w Świeradowie-Zdroju pod okiem Ewy Chodakowskiej. W warsztatach wzięło udział ponad 40 osób, które były gotowe podjąć wyzwanie i zmienić swoje życie na lepsze. Nie zabrakło również zaproszonych osób między innymi Renaty Kaczoruk, Pauliny Drażby, Misheel Jargalsaikhan oraz Marceli Leszczak, które również pokonywały trudne wyzwania, stawiane przez trenerkę. Cały pobyt został uwieczniony na portalach społecznościowych.

Dzień rozpoczynał się jogą lub zajęciami Aqua fitness. Zaraz po śniadaniu był Nordic Walking po ścieżkach izerskich lasów, a popołudniu trening na świeżym powietrzu prowadzony przez Ewę Chodakowską lub Lefterisa Kavoukis. Podczas Tygodnia Metamorfozy odbyły się spotkania z dietetykiem oraz warsztaty motywacyjne. Czas wolny uczestniczki spędzały w Centrum SPA relaksując się podczas zabiegów na twarz, ciało oraz włosy z użyciem najlepszych produktów kosmetycznych znanych i lubianych marek, m.in. Babor, Davines oraz firmowych Balneokosmetyków.

Odprężenia goście szukali również w ponad 500 m² Strefie Wellness, gdzie korzystać można z dużego basenu z wodą źródlaną z systemem hydromasaży, zrelaksować się w świecie saun (fińskiej, suchej oraz parowej), wyciszyć w specjalnie do tego przygotowanym pokoju relaksu – tepidarium oraz podziwiać piękną panoramę Pogórza Izerskiego i świerkowych lasów w zewnętrznym jacuzzi na tarasie czynnym cały rok.

Po całym dniu treningów najwytrwalsi korzystali z sali fitness. Dzięki bliskiej odległości od hotelu (tylko 300 m) tras rowerowych uczestnicy mogli między treningami wybrać się na przejażdżki rowerowe po trasach Singletrack.

Dla osób pragnących poprawić własną sylwetkę, jak również zadbać o swoje zdrowie przygotowaliśmy pakiety, które pokażą Państwu jak w łatwy i przyjemny sposób można zmienić swój tryb życia.
Programy Metamorfoz według Ewy Chodakowskiej to: indywidualny program dietetyczny – 5 specjalnie dobranych posiłków w ciągu dnia; konsultacja z instruktorem fitness optymalnie dobierająca program ćwiczeń; komplet autorskich zajęć fitness Ewy Chodakowskiej z instruktorem; bogaty pakiet aktywności oraz pakiet spa poprawiający jędrność skóry.

Prowadzony jest w dwóch cyklach 7 i 10 dniowych, które możesz dobrać indywidualnie do swoich potrzeb w wybranym przez siebie terminie.

Oferty znajdziesz na stronie: www.malinowydwor.pl

„Malinowy Kurier”